Ja si e mban trupin në formë Katy Perry (FOTO LAJM)

Katy Perry shquhet për trupin e saj të tonifikuar dhe për këtë ka zbuluar të gjitha sekretet. Ajo mban një dietë të ekuilibruar, bën shumë vrap në natyrë dhe respekton pesë vaktet e vogla gjatë ditës. Në regjimin e saj ushqimor nuk mungojnë frutat e frekëta, perimet si dhe pula në zgarë.

Ajo thotë se është e kujdesshme që të ndjek një regjim të balancuar ushqimor, si dhe herë pas here mund t’ia lejojë vetes të hajë diçka që i pëlqen, ndonëse me pak më shumë kalori. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori