Ja si e ka rrethuar policia qeverinë (FOTO LAJM)

Policia e Kosovës tani ka rrethuar objektin e Qeverisë së Kosovës dhe Kuvendin.

Ata jane vendosur pak minuta para fillimit të protestës së Opozitës. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2016, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori