Ja si e feston 30 vjetorin Belen Rodriguez (FOTO LAJM)

Ajo sapo ka mbushur 30 vjeç, teksa është një nënë shumë e lumtur me një karrierë shumë të suksesshme. Sot Belen Rodriguez mbush 30 vjeç. Belen ka arritur që në këtë moshë të ketë një karrierë të konsoliduar dhe një jetë të realizuar. Ajo është e martuar me Stefano de Martino dhe ka sjellë në jetë edhe një djalë. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2014, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori