Ja si duket Toka nga hapësira (FOTO-LAJM)

Nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës, astronautët Reid Wiseman dhe Alexander Gerst kane realizuar disa fotobukura të Tokës duke i postuar më pas ato në Twitter.

Duke shikuar këto foto të krijohet përshtypja sikur në orbitë me ta jeni edhe ju. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori