Ja si duket Samsung Galaxy Tab S3 (FOTO LAJM)

Samsungut, Galaxy Tab S3 është tableti më i ri që pritet të hidhet në treg. Pajisja është certifikuar muajin e kaluar dhe, sipas “GSMArena”, do të vijë shumë shpejt.

Tableti i ri do të ketë dy versione. Galaxy Tab S3 do të vijë në madhësi 9.7 dhe 8-inç.

Galaxy Tab S3 do të vijë me Android 6.0 Marshmalloë. Ai do të ketë 3GB RAM, 32GB hapësirë të brendshme dhe kamerë kryesore 8MP. Ajo për ‘selfie’ do të jetë 2MP. Procesori do të jetë Snapdragon 652. Bateria pritet të jetë 4000mAh. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2016, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori