Ja si duket Rudina Magjistari me pamje të re (FOTO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rudina Magjistari, e ftuar në një festë, ka vendosur të duket pak më ndryshe . Ajo ka zgjedhur një krehje të drejtë që tregon ngjyrën e re të flokëve, krejt biond dhe gjatësinë e tyre.

Disa kohë më parë ajo postoi një foto ku shihej ngjyra e re e flokëve, por ende nuk jemi mësuar me këtë pamje sepse ajo është larg ekranit prej disa kohësh dhe edhe në ato pak foto që poston shfaqet me flokë të kapur, me look casual, pranë së bijës Mia dhe familjes së saj.

Nëse një kthim në ekran do të ndodhte këto kohë, Rudinën do e shihnim me flokë krejt të verdhë./Albeu.com/
Shtuar më 01/05/2016, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.