Ja si duket Greta Koçi me këtë ndryshim drastik (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Greta Koçi së fundmi ka bërë një ndryshim të madh në pamje.

Ajo, njihet si një zeshkane bukuroshe e cila në fakt ka arritur shumë suksese me projektet e saj muzikore.

Por, e sigurt është që me këtë stil flokësh Gretën nuk e keni parë asnjëherë më parë.

Megjithatë nuk duhet harruar se ky është një model mjaft i pëlqyer nga shumë artiste shqiptare dhe të huaja. Por si duket Greta me këto flokë? Mendimi ngelet i juaji./Albeu.com/
Shtuar më 08/05/2016, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori