Ja si dukeshin në adoleshencë Flori, Stine, Shpat Kasapi ... (FOTO LAJM)

Stine kur ishte 16 vjeç

Sot ata janë të gjithë të njohur për shkak të karrierës si muzikantë apo prezantues dhe kanë shumë ndjekës që i pëlqejnë për zërin, tipin apo pamjen.

Por "Revissta Cllas" ka publikuar disa foto se si dukeshin në adoleshencë, djemtë që janë rritur e disa prej tyre janë edhe prindër apo në pritje për t’u bërë baballarë.
Shtuar më 31/07/2016, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori