Ja si dukej Afërdita Dreshaj kur ishte e vogël (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj është tepër e dashur për publikun shqiptar. Ajo dihet se është një femër mjaft e bukur, dhe që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen kudo ku ka qenë prezente.

Por teksa sot e shohim në karrierë dhe mjaft të suksesshme, ndoshta shumica prej jush kanë kuriozitetin të dinë sesi këngëtarja ka qenë në fëmijërinë e saj. Bukuroshja ka publikuar një foto të vjetër në rrjetet sociale, kur ajo ishte fare e vogël.

Sigurisht që modelja ka ndryshuar shumë, si çdo njeri që pëson ndryshime kur rritet. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së