Ja shuma marramendëse që fiton Kim Kardashian nga Instagram

Instagram njihet si rrjet social që sjellë të ardhura të mëdha për ata që kanë numër të madh ndjekësish.

Revista e famshme amerikane, “US Weekly” ka zbuluar shumën që motrat Kardashian e fitojnë nga Instagram.

Kim Kardashian i fiton 500 mijë dollarë për çdo reklamë që e bën/ Motrat e saj, Khloe dhe Kourtney, paguhen me 250,000$ nëse shpërndajnë foto me produktet e brand-ve të ndryshme.
Shtuar më 18/03/2017, ora 13:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori