Ja Samsung Galaxy Round, telefoni me ekran të lakuar (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Publikohet fotot e para të modelit të ri të telefonit të mençur të Samsung Galaxy Round. Telefoni është i pajisur me ekranin e lakuar me diagonalen prej 5.7 inç në formatin full HD Super AMOLED, rezolucionin prej1920 x 1080 pikselëve.

Galaxy Round ka një procesor të fuqishëm quad core 2.3GHz me 3GB RAM, ndërsa modeli më i ri i telefonitSamsung mbështetet në Android 4.3 Jelly Bean, dhe kamerën e pasme me13 mega-piksel. /albeu.com/

Shtuar më 09/10/2013, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori