Ja sa kushton Mercedes E-Class (FOTO LAJM)

Mercedes ka prezantuar modelin e ri E-Class (W213), me motor benzinë 2.0-litër Turbo me katër cilindra, në kombinim me marshin automatic 9G-TRONIC do të kushtojë 45,303 euro, Mercedes E 220d me marshin 9G-TRONIC do të kushtojë 47,124 euro; si dhe Mercedes E 350 (i cili vjen në qershor) do të kushtojë 55,602 euro.

Ndërkohë pritet që gjatë muajit qershor pritet që të sjellë versionin tjetër Mercedes-AMG. /albeu.com/

Shtuar më 18/01/2016, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori