Ja sa është çmimi i LG Magna (FOTO LAJM)

LG Magna është telefoni i ri i cili përmban procesor me katër bërthama me shpejtësi 1.2GHz ose 1.3GHz, 1GB RAM, 8GB hapësirë të brendshme, e cila mund të zgjerohet nëpërmjet kartës microSD.

Modeli i ri i LG-së është i pajisur me ekran 5 inç me rezolucion 720 pikselë, kamerë të pasme 8 megapikselë (5 megapikselë për modelin me 3G) dhe sistemin operativ Android 5.0 Lollipop. Përmasat e LG Magna janë 139.7 x 69.9 x 10.2mm. Bateria ma kapacitet 2,540mAh fuqizon telefonin inteligjent.

Çmimi me të cilin ju mund të merrni një telefon të tillë është 260 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori