Ja rregullat e arta që të jesh mike me Swift (FOTO LAJM)

Këngëtarja Taylor Swift duket se është mjaft e fiksuar pas fotove, aq sa ajo ka vendosur edhe një rregull të artë në shoqërinë e saj.

Udhëtimet dhe fotot janë pasioni i këngëtares, e cila po korr një sukses të jashtëzakondshëm kudo.

“Të jesh mikeshë e Taylor Swift duhet të plotësosh dy rregulla, e para të jesh gati të udhëtosh në çdo moment dhe e dyta të pozosh vazhdimisht për foto në Instagram”. Kështu shkruan prestigjiozja angleze “Dailymail” për Swift. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori