Ja pse vajza e Niko Peleshit nuk buzëqesh kurrë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme percjell albeu.com.

Në vitin 2016 ajo u bë imazh i kopertinës së revistës italiane Dimmi vetëm në moshën 14-vjeçare.

Deri nga ajo kohë ajo është akuzuar shpeshherë për ndërhyrje të cilat i ka hedhur poshtë.

Por nëse do shikoni me kujdes fotografitë e Aleksias do vini re që në fakt asaj nuk i pëlqen shumë të buzëqeshë.

Madje edhe vetë në një nga fotografitë ku duket si gjithmonë serioze ka shkruar poshtë fotografisë "po qesh cik mi se stë gjen gjë" duke treguar se shumë njerëz ia kanë vënë në pah faktin se ajo nuk para buzëqesh. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori