Ja pse të gjithë duan të lindin në Japoni (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nëse ka një gjë që duket se ka një reputacion të tmerrshëm, pa marrë parasysh se ku shkoni, është ushqimi spitalor.

Një grua që sapo ka lindur në Japoni, ka ndarë 12 ushqimet që i janë shërbyer gjatë qëndrimit të saj në repartin e lindjes dhe duken shumë të shijshme se gjysma e restoranteve ndoshta që i kemi vizituar ndonjëherë.

Që nga posti i gruas që u bë viral, përdoruesit nga e gjithë bota, veçanërisht SHBA, tani duan të lindinJaponi, duke përfshirë edhe burrat. /albeu.com/


Shtuar më 07/10/2017, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori