Ja pse Geti nuk e festoi ditëlindjen e tij me Marinën (FOTO LAJM)

Getoar Selimi festoi ditëlindjen e tij të 35-të në një darkë luksoze në Tiranë me miqtë e tij më të mirë si Agon Amiga, Skivi, Albert Krasniqi etj.

Por, nëse po vrisnit mendjen se ku është bashkëshortja e tij e ardhshme, Marina Vjollca, atëherë ndoshta duhet të dini se është pikërisht ajo që organizoi festën surprizë për reperin.

Prezantuesja e emisionit “Procesi Sportiv” i la djemtë të shijonin mbrëmjen së bashku dhe është bërë pjesë e festës vetëm në momentin e sjelljes së tortës, për t’i kënduar këngën e ditëlindjes partnerit. /albeu.com/

Shtuar më 04/07/2017, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori