Ja pse është modelja më e kërkuar në botë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo ka një trup perfekt dhe këtë gjë di ta servir me mjaft elegancë. I referohemi modeles Irina Shyak, teksa ka pozuar për ‘Maxim’. Ajo është rrëfyer përse ka pranuar rolin e bukuroshes Megara në filmin ‘Herkuli-luftëtar’.

"Në të shkuarën unë kam refuzuar role striptistesh ose baristesh, por mitologjia është një tjetër gjë", ka thënë modelja.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, teksa për revistën ajo ka pozuar me bikini duke shfaqur sharmin që e karakterizon. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori