Ja pse ende adhurohet Heidi Klum (FOTO LAJM)

Padyshim që Heidi Klum është e mrekullueshme dhe këtë fakt ajo i'a kujton herë pas here fansave të saj në Instagram, me anë të seteve profesionale, por jo domosdoshmërisht. Një ditë më parë ajo kishte pozuar në shkretëtirë, duke shfaqur linjat e saj perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori