Ja pse Albëria qëndron kaq e freskët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përherë e freskët dhe rinore, Albërie Hadërgjonaj di të vijë tek publiku gjithmonë me risi. Ajo i përshtatet tregut dhe trendeve të reja, ndërsa me anë të një fotoje ka treguar edhe një ndër sekretet pse për të vitet nuk kanë ecur.

Bashkangjitur fotos ajo ka shkruar: "Pas një vere të lodhshme me punë, duhet edhe pak kujdes për lekurën! Trajtim me çokollatë". /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori