Ja paske ng**f burrit moj! Blogerja reagon keq ndaj komentueses (FOTO LAJM)

Moderatorja Aulona Musta së fundmi po pushon bashkë me familjen e saj dhe si gjithmonë është tepër aktive në rrjete sociale, duke postuar momente të bukura nga jeta e saj private. Ajo vendoset gjithmonë në qendër të kritikave nga ndjekësit, pasi është transparente dhe pa komplekse.

Kësaj radhe një ndjekëse ka kapur një detaj ‘pervers’ nga fotoja që moderatorja ka postuar me bashkëshortin e saj nga pishina, duke bërë një koment që ka nxitur reagime jo vetëm nga Aulona por edhe nga fansat e saj.

“Ja paske ng**f burrit në pishina. Pse nuk e prite deri sa t’i ulet pastaj të bëje foto se le nam pz !”- shkruan një komentuese në foto.

Ndërkohë, Aulona që i ndjek rregullisht komentet në postimet që bën, i ka mbyllur gojën ndjekëses: “Ik shif Bidain o zemër, bëji zoom televizorit kur te dali ndonjëri dhe qetësohu!”
Shtuar më 26/06/2019, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori