Ja makinat luksoze të Kardashian (FOTO LAJM)

Kim Kardashian duket se përveç pasurisë marramendëse që ka arritur të grumbullojë në kohë krizash ktë herë po shpalosim dhe koleksionin e saj të makinave luksoze.

Herën e fundit ajo është parë duke drejtuar një Rolls Royce me një vlerë prej 400 mijë dollarëve.

Ndërkohë gjatë vitit Kardashian në evente të ndryshme ka prezantuar disa makina si Ferrari, Range Rover, Mercedes- Benz G63 apo Lamborgini. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori