Ja kush është sekreti për linjat e Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kim Kardashian gjithmonë është vlerësuar për linjat e saj perfekte dhe për vullnetin për të qënë gjithmonë në formë. Ndërsa shpesh poston foto teksa ndodhet me bikini, ajo nuk nguron të tregojë se palestra është padiskutim pjesë e ditës së saj.

Por mesa duket, nuk paska qënë vetëm kjo arsyeja pse ajo është në formë. Në sajë të një fotoje që ka postuar në Instagram, Kim ka zbuluar sekretin e belit të hollë që e përftoi menjëherë dhe pas lindjes së vajzës.

Me këtë korse të stilit të epokës viktoriane, ajo fle dhe natën dhe e mban të veshur dhe në shumë ceremoni. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori