Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
Ja kush është kushërira seksi e Lorik Canës (FOTO LAJM)

Prezantuesja Genta Cana, e cila është vajza e xhaxhait të Lorik Canës, ka postuar një fotografi me bikini në Instagram, duke sjellë një bum komentesh.

Miqtë dhe ndjekësit nuk nguruan ta komplimentonin për linjat e saj perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori