Ja kush është i dashuri sekret i Bukrës së Portokallisë (FOTO LAJM)

I dashuri sekret i aktores së shfaqjes "Portokalli", Albana Ferhati është një biznesmen.

Djali quhet Ilir Semini nga Fieri dhe ka disa aktivitete biznesi si lokal dhe palestër.

Çifti mendohet se është bashkë prej rreth një muaji. Fotot në fjalë janë shkrepur në Dhërmi. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2016, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori