Ja kush është femra më e bukur në botë (FOTO LAJM)

Të gjithë kemi hedhur hipoteza të ndryshme se kush mund të jetë femra më e bukur në botë, e ndërsa artistët japin një version më ndryshe, duke mbledhur të gjitha tiparet dalluese të VIP-ave dhe duke i bashkuar në një të vetme.

Bëhet fjalë për një përzierje prej tetë femrave më të bukura sipas revistës Maxim. Artisti norvegjez Mariuz Vibe, ka përzgjedhur dhe kombinuar pjesët më të bukura të fytyrës së supermodeleve si Rosie Huntington-Whiteley dhe Bar Refaeli, si dhe të aktoreve Mila Kunis dhe Cameron Dias. Përfundimi i këtij imazhi të lë pa fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori