E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja ku po pushojnë Vesa dhe Big Basta (FOTO LAJM)

Pas shumë angazhimeve, Vesa Luma ka zgjedhur që këto ditë të pushojë me reperin shqiptar Big Basta.

Çifti duket se ka edhe një moto të cilën e kanë ndarë me të gjithë fansat dhe ndjekësit në Instagram.

"Dashuri dhe argëtim është motoja jonë. Ju përqafojmë të gjithëve”, ka shkruar Vesa në foton në fjalë. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2015, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori