Ja këngëtaret shqiptare që shndërrohen me anë të grimit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në të shumtën e rasteve, këngëtaret shqiptare nuk lëvizin pa bërë grimin, e ndërsa është kthyer në një trend së fundmi kur publikojnë foto në Instagram duke treguar se kush dorë i ka rregulluar ato.

Teksa ato mahnisin në skenë me freskinë që shfaqin dhe në fytyrë, në fakt në jetën reale ato janë një zhgënjim total. Ato thyejnë rekordin në rrjetet sociale me foto profesionale teksa fansat i komplimentojnë, por nga ana tjetër e medaljes janë një katrastrofë e vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori