Ja kënga që Kanye i këndon Kim-it (FOTO LAJM)

Kim Kardashian e cila është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, në Instagram ka zbuluar se kush është kënga që admiron nga reperi Kanye West.

"Të gjithë më pyesin se cila është kënga e Kanye që më pëlqen më shumë. Është "Only One". Kanye u ndje si nëna e tij duke i kënduar vajzës sonë. Kjo këngë më bën të qaj sa herë e dëgjoj. Ai e lëshoi atë në mesnatë në iTunes", ka shkruar ajo në Instagram.

Së fundmi, ajo ka mohuar se është shtatzënë dhe se në martesën e saj me reperin Kanye West ka probleme. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori