"Ja ke marrë borxh ndonjërës", fansat kapin detajin shokues në foton e Alba Hoxhës (FOTO LAJM)

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun. Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit.

Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme me Albi Nakon, por gjithmonë e kanë mohuar edhe pse janë fotografuar bashkë.

Ditën e djeshme, Alba martoi motrën dhe para dasmës postoi një foto në Instagram ku tregonte makeupin.

Por asnjë nuk e kishte mendjen tek make up i saj sepse ndjekësit e kishin mendjen tek fustani i balerinës duke kapur një detaj.

"A spot rrin shum i madh ky fustani"- shkruante një komentues.

"Shum bukuroshe si gjithmon, po fustani esht per Ciljeten"-komentonte një tjetër.

"Ca ka vesh kështu kjo kujt ja ka marrë borxh ndonjërës"- komentonte një ndjekës tjetër.

Disa të tjetrë e akuzuan edhe për fotoshop Albën, por në fakt e vërteta është se fustani ka një model të veçantë të cilin balerina e tregoi në foton pasardhëse.
Shtuar më 16/08/2019, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori