Ja fustanet më të bukura në Oscars (FOTO LAJM)

Veshje klasike e zezë - Jennifer Garner e veshur me Atelier Versace, Kate Winslet me Ralph Lauren, Julianne Moore në Chanel Haute Couture dhe Jennifer Laërence në Dior Haute Couture.
Këtë edicion, përkatësisht i 88-të i ndarjes së çmimeve Oscars aktoret dhe këngëtaret e famshme shkëlqyen në tapetin e kuq me veshjet që kishin zgjedhur.

NYT ka listuar artistet me veshjen më të mirë në tapetin e kuq në këtë mbrëmje gala. Ato kanë pasur veshje nga markat më të njohura botërore si Versae, Armani, Calvin Klein, Prada, Louis Vuitton etj.

Shfletoni galerinë për të parë përzgjedhjen e NYT për yjet që kishin veshjen më të mirë në Oscars:/Albeu.com/
Shtuar më 29/02/2016, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori