Ja fotot e rralla të personazheve të famshëm

Ju intereson të dini se si kanë qënë disa personazhe të cilët sot janë kthyer në VIP-a? Padyshim jeta e tyre ka ndryshuar totalisht. I referohemi supermodeles Kate Moss, aktorëve Leonardo DiCaprio Nicole Kidman, Demi Moore. Lista është shumë e gjatë, e ndërsa ata tashmë janë transformuar si në pamje, por edhe në karrierën e tyre.

Michael White i cili është producent, ka krijuar miqësi me shumë VIP-a. Me plot 50 vite në Hollywood, ai do të prezantojë një film dokumentar, i cili tregon jetën plot shkëlqim. Para se "The Last Impresario" të dalë në kinema, ai ka publikuar imazhe të rralla të miqve të tij të famshëm. Ata tashmë janë kthyer në shembull për një pjesë të madhe të fansave, sikundër zotërojnë median dhe shtypin rozë./albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori