Ja fotot e jetës luksoze të princeshës greke

Të gjithë padiskutim do të ëndërronim paksa jetën e një princeshe, e ndërsa zilia shtohet edhe më shumë teksa shikon fotot që ajo ka postuar në Instagram. Është vetëm 18 vjeç dhe ajo nuk gëzon thjeshtë emërtimin princeshë, por e tillë është.

Fotot e princeshës greke, Maria-Olympia po bëjnë xhiron e botës. 18-vjeçarja është vajza e princeshës së kurorës, Marie-Chantal dhe princit të kurorës, Pavlos. Babai i tij ishte Mbreti i Greqisë, deri në shfuqizimin e monarkisë në vitin 1973. E ndërsa nëna e saj është vajza e miliarderit amerikan Robert Warren Miller, i cili bashkëthemeloi dyqanet duty-free. Ja si është jeta kur je pjesë e familjes mbretërore. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori