Ja dhurata e fëmijëve për 60 vjetorin e Fullanit (FOTO LAJM)

Ish guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, ka marrë një dhuratë tejet speciale nga fëmijët e tij në 60 vjetorin e lindjes.

Bëhet fjalë për një tatuazh mjaft simbolik të gdhendur në duart e fëmijëve. Erik dhe Fiona Fullani kanë surprizuar babain në 60 vjetorin e lindjes, shkruan "Anabel".

Foton me tatuazhin e njëjtë e kanë postuar në Instagram. "Unë dhe Fiona Fullani, dhuratë zemrës tonë Ardian Fullani për 60 vjetor. Gëzuar BUCO", përfundon mesazhi i Erikut bashkangjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori