Ja detajet e festës surprizë për ditëlindjen e Ditmir Bushatit (FOTO LAJM)

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati festojnë sot ditën e tyre të lindjes.

Gjatë seancës plenare nuk kanë munguar urimet nga kolegët. Këto urime kanë pasuar më tej me të qeshura pa fund.

Në Kuvend ka pasur të qeshura nga opozita, të cilët e nisën seancën me protesta dhe bllokim të foltores.

Stafi i ngushtë i Bushatit i ka përgatitur edhe një tortë surprizë.
"Falenderoj ekipin për surprizën e bukur për ditën e lindjes", ka shkruar ai bashkëngjitur dy fotove. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2016, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori