Ja cilat janë çantat e sezonit të vjeshtës 2014 (FOTO LAJM)

Një femër mund të shfaqë një anë të personalitetit të saj me anë të nje çante që mban. Brënda këtij aksesori të veçantë përfshihet një pjesë e botës së femrës.

Çantat e mëdha janë totalisht praktike dhe funksionale për punë, ndërsa çantat e vogla janë të përsosura për një shëtitje në mëngjes, apo një natë jashtë me miqtë.

Duhet të dini se çantat me disa ngjyra dhe sidomos ato florale nuk duhet të shoqërohen me veshje që kanë të njëjtat nuanca apo motive.

Ja cilat janë çantat më të fundit të sezonit të vjeshtës. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori