E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja çfarë thotë personi që informoi policinë për vëllezërit terroristë (FOTO LAJM)

Dizanjeri grafik që informoi policinë franceze në vijimësi rreth veprimeve të dy vëllezërve Koauchi, është shprehur se nuk është hero dhe se që nesër do të shkojë në punë siç ka shkuar normalisht çdo ditë.

Lepere mori në telefon policinë kur pa se vëllezërit terroristë po i afroheshin zyrave të tij.

"Nuk jam hero. Thjesht bëra diçka që duhet ta bënte çdo qytetar që do të ishte në vendin tim", tha Lepere për mediat./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori