Ja çfarë bën Getoari vetëm një ditë para dasme (FOTO LAJM)

Dasma që po pritet me padurim është ajo e Marinës dhe Getoarit.

Moderatorja dhe reperi do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore në Gjirin e lalzit ditëne nesërme.

Por, derisa fillon numërimi për dasmën e Getit, ky i fundit u shfaq shumë serioz në fotografinë e fundit.

Atë e postoi në rrjetin social Instagram ku dukej shumë serioz dhe mori shumë komente nga fansat, shumë prej tyre i uruan që tani dasmën. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2017, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori