Ja çfarë bëjnë fanset pas Jonida Maliqit (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi ka shumë admirues të stilit të saj, ndër të tjera edhe një vajzë të vogël që quhet Laerta.

Vajza në fjalë e ndjek këngëtaren e njohur dhe mundohetvishet e fotografohet njësoj si ajo.

Ndaj këngëtarja ka vendosur që të postojë një foto në Instagram, pasi ajo e befason çdo ditë. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori