E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja 5 politikanët që u martuan në 2014-n (FOTO-LAJM)

E cilësuar si dasma e vitit, martesa e ministrit Erion Veliaj me Ajola Xoxen eshte bere në qytetin e Gjirokastrës.Në dasmë ishin të ftuar rreth 500 vetë, ku krahas familjarëve, miqve dhe të afërmve të tjerë të çiftit, në dasmë kishte dhe mjaft emra të njohur nga fusha e artit, kulturës, politikës, por edhe diplomacisë, mes tyre u vu re edhe ambasadori i SHBA-ve Aleksandër Arvizu.
Viti 2014 mund të cilësohet si viti i martesave të politikanëve. Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Erion Veliaj, deputetët e Partise Socialiste Olta Xhacka dhe Artan Gaci apo edhe Erisa Xhixho i kanë dhënë fund beqarisë gjate ketij viti.

Në një ceremoni disi më privatë është martuar kete vere edhe drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali, transmeton portali Albeu.com. Ja cilët janë pese politikanët që u martuan gjatë këtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2015, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori