Ja 35 vendet që duhen parë para se të vdesësh (FOTO-LAJM)

Bora Bora
Bota është e mbushur me bukuri të papërshkrueshme, të bëra nga dora e njeriut apo natyra dhe është e vështirë të thuhet nëse njeriu mund ti vizitojë ato të gjitha gjatë jetës së tij.

Shumica prej nesh ndoshta kurrë nuk do të shihte gjithçka që bota mund të na ofrojë, por ama këto vende mund të jenë në listën tuaj për tu vizituar një herë gjatë jetës. /albeu.com/


Shtuar më 03/09/2014, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori