Ja 15 personat më të kërkuar në Tiranë (FOTO LAJM)

Policia e Tiranës sot ka bërë publike listën me 15 personat e konsideruar më të kërkuar në kryeqytet. Personat në fjalë kanë precedentë të ndryshëm penale dhe paraqesin rrezikshmëri për shoqërinë. Blutë e Tiranës apelojnë qytetarët që të japin kontributin e tyre dhe të bashkëpunojnë për gjetjen e të kërkuarve.

Ja lista e të kërkuarve:

Fajon Abaz Lajma
Alfred Alush Beqiri
Ervis Osman Sinella
Fation Agim Muharremi
Kujtim Demir Demiri
Lulzim Xhemal Markola
Anton Kolec Vila
Arben Ismail Muca
Avni Xhemal Majallari
Ervin Dhimokrat Shahini
Fatmir Sadik Rama
Gentian Xheladin Tako
Jashar Bajram Begani
Kujtim Riza Qordja
Lutfi Isuf Hida /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori