Izrael, vrasësi vret 2 persona duke qeshur (FOTO LAJM)

Një person ende i paidentifikuar nga policia ka shtënë duke qeshur në drejtim të disa personave që po qëndronin në një kafe të hapur në Tel Aviv, duke vrarë dy dhe plagosur 4 njerëz.

Policia izraelite arriti të ndalojë një të dyshuar, kurse agresori kryesor u largua nga vendi i ngjarjes.

Mediet izraelite flasin për një sulm terrorist.

Dyshohet se sulmi u krye me armë automatike. /Albeu.com/
Shtuar më 01/01/2016, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori