Izolimi ia solli ''në majë të hundës'', Enca: Kaq dua nga jeta tani (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Kaq dua nga jeta tani 🏝🏊🏼‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on

Si gjithë të tjerët, edhe këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, është izoluar për shkak të pandemisë.

Pak minuta më partë, ajo ka publikaur një foto të vjetër, teksa shfaqet e veshur me rroba banjo dhe shijon lirinë.

“Kaq dua nga jeta tani”, shkruan Enca, duke lënë të nënkuptohet se i mungon koha kur ajo mund të dilte, të shijonte detin, natyrën e gjithccka tjetër./albeu.com
Shtuar më 08/04/2020, ora 18:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori