Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Ivanka Trump vishet si shkencëtare dhe interneti "çmendet" (FOTO LAJM)

Ivanka Trump po komentohet së fundmi në rrjetet sociale pas një postimi në Twitter ku shihet e veshur si shkencëtare, me syze dhe një bluzë të bardhë në një laborator shkencor Des Moines, Iowa.

Pas postimit të fotos komentet ishin të shumta, shkruan albeu.com

"Na trego pak eksperimentin të lutem, e duam me detaje", shprehej një komentues.

Një tjetër ndau një foto të një kukulle barbie me shkrimin: "Shkenca e Ivankës" nuk ka nevojë për kualifikime dhe përvojë".

Disa të tjerë thanë se Ivanka po krijon një lëndë magjikë, si të zhdukë prokurorin Mueller, për ndërhyrjet ruse në zgjedhje. /albeu.com/Shtuar më 21/03/2018, ora 13:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori