Ivanka Trump merr dhuratën madhështore nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM)

Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë.

Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë veshjen e duhur për çdo eveniment, madje edhe në ditët e thjeshta për në punë di shumë mirë ta shfaqë sharmin e saj shkruan Albeu.com.

Dita e sotme në të gjithë botën konsiderohet si dita e dashurisë dhe Ivankën e ka suprizuar i shoqi.

Ai i ka dhuruar një tufë madhështore me lule, të cilën Ivanka e ka publikuar në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori