Iva Aliko vjen me poza topless për festa (FOTO LAJM)

Ajo është bërë e njohur më së shumti falë deklaratave të saj publike për një lidhje dashurie me një deputet të Kosovës por edhe fotovenxehta që poston në rrjetet sociale.

Iva Aliko, e cila është mjaft aktive në publikimin e fotovenxehta dhe provokuese, duket se do të surprizojë të gjithë me rastin e festave.

Ajo është shfaqur gati ''topless'' në shtëpinë e saj ku duket mjaft e relaksuar kundrejt pemës së Vitit të Ri. Në fotot e hedhura në Instasoryn e saj duken qartë format e saj bombastike. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori