Ishujt Maldive destinacioni i Ledrit për pushime (FOTO LAJM)

Ledri Vula ka shtuar edhe më shumë interesin e ndjekësve në rrjetet sociale, ku ka treguar se ku po pushon dhe për më tepër se kush ndodhet pranë tij.

Ai është mjaftuar të tregojë destinacionin, por jo se kush kanë qënë me të gjatë pushimeve të fundit.

Këngëtari ka zgjedhur të pushojë disa ditë në ishujt Maldive. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori