Ishte aktorja më e bukur turke, nuk do e besoni si duket sot (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Kaynak işleri benden sorulur

A post shared by Selin Demiratar (@slndmrtr) on

Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke.

Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Nermini njihej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, tani duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe merr vëmendjen stili i saj prej një rebeleje.Ishte aktorja më e bukur turke, nuk do e besoni si duket sot (FOTO LAJM)

Shtuar më 20/06/2019, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori