Ishin 14 copë të gjallë, këto krimba u nxorrën nga barku i një gruaje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo kishte dhimbje të forta të barkut, ethe dhe tempeaturë për gjatë muaj me radhë. Pasi e vizituan dhe i bënë një eko abdominale, mjekët kuptuan menjëherë problemin e 38-vjeçares nga India me emrin Sunita.

Ata e futën menjëherë në sallën e operacionit dhe nxorrën nga zorrët e saj plot 14 krimba të gjallë, të cilët gjendeshin aty dhe i shkaktonin probleme me shëndetin, transmeton Albeu.com.

14 parazitët u nxorrën të gjallë nga trupi i pacientes, ndërsa mjekët janë duke kërkuar shkaqet e shfaqjes së tyre.

Tashmë Sunita është me shëndet të mirë, por rasti i saj i dha një mundësi tjetër mjekësisë që të kërkojë në këtë drejtim. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori